Home Evenementen Wedstrijden WMC 2013 eindresultaten Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden

WMC 2013 eindresultaten Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden

840
0

Mars First Division
1 Drumband Harmonie Concordia Obbicht Obbicht 90,72
2 Drumband KDF Bavikhove Bavikhove – Belgium 84,81
3 Drumband van de Koninklijke Fanfare “Vrede & Eendracht” Izegem-Kachtem – Belgium 84,00
4 Showband Jubal Dedemsvaart 83,54
5 Jong K&G Leiden 82,92
6 Drumband Kettenis Kettenis – Belgium 82,67
7 Holbæk Garden Holbæk – Denmark 82,39
8 Chr. Showkorps De Bazuin – Leerdam Leerdam 82,38
9 Spielmannszug Oberlichtenau e.V. – Juniorband Pulsnitz – Germany 81,83
10 Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt – Germany 81,17
11 Hertfordshire Showband Potters Bar – United Kingdom 79,91
12 Drumfanfare EDG Ermelo Ermelo 79,33
13 Banda Union Musical Riba-Roja del Turia – Spain

Mars World Division
1 Christelijke Muziekvereniging Kunst en Genoegen Leiden 93,54
2 Flora Band Rijnsburg 92,39
3 Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim 92,21
4 Christelijke Drum- en Showfanfare Door Vriendschap Sterk Katwijk 92,10
5 Rijnmondband Schiedam 90,69
6 Drumfanfare Exempel Empel, ‘s-Hertogenbosch 90,38
7 Show- & Marchingband AMIGO Leiden 90,26
8 Trommelgroep West-Nederland Leiden 89,59
9 Tamboer en Trompetterkorps Euroband Rotterdam 89,18
10 Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk 89,00
11 Jachthoorn & Trompetterkorps Edelweiss Heerlen 88,47
12 SG Fanfarenzug Potsdam e.V. Potsdam – Germany 88,33
13 Musikcorps der Freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden Linden – Germany 88,18
14 Spielmannszug Oberlichtenau e.V. – Marsch- & Drillkontingent Pulsnitz – Germany 87,90
15 Drumband Hasselts Fanfare Hasselt 87,66
16 Show- & Marchingband MVB Maastricht 87,63
17 Showkorps Excelsior Delft Delft 87,52
18 Show en Drumfanfare “Oranje” IJsselmuiden 87,50
19 Chr. Muziek- en Showband Juliana Amersfoort 86,85
20 Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg – Germany 86,31
21 Spielmannszug und Jugendblasorchester Rödemis e.V. Husum – Germany 86,21
22 Van Limburg Stirum Band Wezep 86,21
23 Marchingband “St. Jeanne d’Arc” Noordwijkerhout 85,91
24 Wattanothaipayap School Band Chiangmai – Thailand 85,65
25 Show- en Drumfanfare M.E.T.R.O. Scheveningen s-Gravenhage 85,53
26 Drumband van Muziekvereniging Wilhelmina Numansdorp 85,44
27 Nishihara High School Marching Band Nishihara City – Japan 85,43
28 Drumband OBK Bennekom Bennekom 85,36
29 A.M.D.G. Kampen Kampen 85,06
30 Koninklijke Muziekvereniging St. Caecilia Saasveld Saasveld 85,00
31 Drumfanfare Laurentius Voorschoten Voorschoten 84,91
32 Harmonie Slikkerveer Ridderkerk 84,81
33 Da Capo Lisse Lisse 84,75
34 Tamboerkorps St. Cecilia Zegge Zegge 84,30
35 Drumband van de Kon. Schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille – Belgium 84,27
36 Tamboerkorps Muziekvereniging Excelsior Losser Losser 83,75
37 Wat Khemapirataram School Band Nonthaburi – Thailand 83,42
38 March & Showband Rheden Rheden 83,33
39 Percussiegroep Ridderster Ridderkerk 83,23
40 Pattaya City Drum & Bugle Corps Chon Buri – Thailand 83,03
41 Chr. Fanfarekorps “Irene” Hasselt Hasselt 82,13
42 Muziekvereniging Concordia Overdinkel Overdinkel 81,53
43 Christelijke Muziekvereniging Oranje Minnertsga 81,21
44 Drumfanfare Michaël Nijmegen 80,61
45 Drum Corps Indonesia Jakarta – Indonesia 77,59

Marsparade First Division
1 Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek 90,73

Marsparade World Division
1 Drum- en Showfanfare Advendo Sneek 91,90
2 Pasveerkorps Leeuwarden Leeuwarden 91,36
3 Showband Takostu Stiens 88,47
4 Bicycle Showband Crescendo Opende Grootegast 84,63
5 Showband Corio Heerlen 84,56
6 Showband Irene – Ede Ede 83,87
7 Marching Band Gita Surosowan Banten Serang-Banten – Indonesia

Show First Division
1 Showband DOS Ulrum Ulrum 89,53
2 North Frisian Percussion Corps Dokkum 88,52
3 Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek 88,46
4 Drumfanfare Laurentius Voorschoten Voorschoten 87,25
5 Holbæk Garden Holbæk – Denmark 86,50
6 Chr. Muziek- en Showband Juliana Amersfoort 85,25
7 Showkorps O&V Nuenen Nuenen 83,25
8 Show en Drumfanfare “Oranje” IJsselmuiden 82,11
9 Showkorps “DINDUA – Oldekerk” Oldekerk 81,58
10 Showband Noordenveld Roden 80,94
11 Clondalkin Youth Band Dublin – Ireland 79,86
12 Trachtenmusikkapelle St. Roman-Esternberg Esternberg – Austria 78,92
13 Hertfordshire Showband Potters Bar – United Kingdom 78,29
14 Fanfarencorps 1969 e.V. Gross-Zimmern Gross-Zimmern – Germany 77,71
15 Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt – Germany 76,71
16 Beijing Fengtai NO.5 Primary School Young Petrel Wind Band Beijing – China 76,62
17 Mullingar Town Band Mullingar – Ireland 76,04
18 Tallaght Festival Band Dublin – Ireland 72,76

Show World Division
1 – 93,74 – Surasakmontree Brass Band School Bangkok – Thailand
2 – 93,00 – Suranari Marching Band Nakhon Ratchasima – Thailand
3 – 92,82 – Pattaya City Drum & Bugle Corps Chon Buri – Thailand
4 – 92,50 – Christelijke Muziekvereniging Kunst en Genoegen Leiden
5 – 91,63 – Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim
6 – 91,58 – Christelijke Drum- en Showfanfare Door Vriendschap Sterk Katwijk
7 – 91,14 – Pasveerkorps Leeuwarden Leeuwarden
8 – 91,09 – Nishihara High School Marching Band Nishihara City – Japan
9 – 90,18 – Jubal Drum & Bugle Corps Dordrecht
10 – 89,91 – Rijnmondband Schiedam
11 – 89,41 – Drum- en Showfanfare Advendo Sneek
12 – 89,35 – Flora Band Rijnsburg
13 – 89,26 – Kamper Trompetter Korps Kampen
14 – 88,88 – Wat Khemapirataram School Band Nonthaburi – Thailand
15 – 87,89 – Marching Band Gita Surosowan Banten Serang-Banten – Indonesia
16 – 87,62 – Wattanothaipayap School Band Chiangmai – Thailand
18 – 87,38 – Tamboer en Trompetterkorps Euroband Rotterdam
19 – 86,36 – SG Fanfarenzug Potsdam e.V. Potsdam – Germany
20 – 84,75 – Beatrix’ Drum & Bugle Corps Hilversum
21 – 84,36 – Spielmannszug Oberlichtenau e.V. – Marsch- & Drillkontingent Pulsnitz – Germany
22 – 84,29 – Juliana Drum & Bugle Corps Middelburg
23 – 84,21 – Van Limburg Stirum Band Wezep
24 – 84,11 – Show- & Marchingband MVB Maastricht
25 – 83,56 – Bicycle Showband Crescendo Opende Grootegast
26 – 82,46 – Musikcorps der Freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden Linden – Germany
27 – 82,42 – Drum Corps Indonesia Jakarta – Indonesia
28 – 81,58 – Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg – Germany
29 – 81,44 – Showband Marum Marum
30 – 80,76 – Showband Takostu Stiens
31 – 75,02 – Delfines Marching Band Veracruz – Mexico