Home Evenementen Wedstrijden Programma Parkstadstadion WMC 2022 bekend

Programma Parkstadstadion WMC 2022 bekend

3385
0

Vandaag is het programma voor het 19e Wereld Muziek Concours bekend gemaakt. De stadionwedstrijden worden verdeeld over vijf dagen. Nieuw is de Junior division zowel voor de mars- als voor de show. Daarnaast zijn er enkele klasses bijgekomen en worden er voor het eerst in de WMC geschiedenis pre-lims (een voorronde) gehouden. Hiervan zullen de beste 12 doorgaan naar de finals op zondag.

Zaterdag 23 Juli 2022 (12.30 – 16.25 uur)
M Junior Division Jong DVS Katwijk
S 2nd Division Showband Jong-Holland
M 2nd Division Fanfarecorps Excelsior Putten
M 2nd Division Hertfordshire Showband
S 2nd Division Showkorps O&V|Nuenen
S 2nd Division Spielmannszug Hattstedt e.V.
S 2nd Division Royal FASAM Orchestra
M 1st Division Muziekvereniging Concordia Overdinkel
M 1st Division Slagwerkgroep Eensgezindheid Maasbracht-Beek
S Junior Division Jeugdshowband IRENE-EDE
S Junior Division Jong Pasveer
M 1st Division Chr. Fanfarekorps Irene
S 1st Division Showband Urk
S Junior Division Jong Advendo Sneek
S 1st Division Holbaek Garden
Zondag 24 Juli (12.00 – 16.30 uur)
M 1st Division Showkorps El Fuerte
M 1st Division Spielmannszug Hattstedt e.V.
M 1st Division Mercurius Marching-/Showband Assen
MP 1st Division Youth Band of Zwoleń (Młodzieżowa Orkiestra Dęta Miasta Zwolenia)
MP 1st Division Hertfordshire Showband
MP 1st Division Showband Corio Heerlen
MP 1st Division Showband Holbaek Garden
MP 1st Division Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V.
M 1st Division Show & Marchingband EVC Enschede
S 1st Division MV Noordenveld Roden
S 1st Division Drumfanfare Laurentius Vooschoten
M 1st Division Suranaree Girls Wind Symphony & Marching Band
S 1st Division Mercurius Marching-/Showband Assen
S 1st Division Excelsior Renkum
Vrijdag 29 Juli 2022 (14.00 – 20.15 uur)
S Championship division PRE-LIMS Chr. Muziekvereniging Kunst en Genoegen
S Championship division PRE-LIMS Marsch- & Drillkontingent des Spielmannszug Oberlichtenau e.V.
S Championship division PRE-LIMS Chr. Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk
S Championship division PRE-LIMS Showband IRENE-EDE
S Championship division PRE-LIMS Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V.
S Championship division PRE-LIMS Nishihara High School
S Championship division PRE-LIMS Pasveerkorps
S Championship division PRE-LIMS Chien Kuo High School Marching Band
S Championship division PRE-LIMS Number 16
S Championship division PRE-LIMS Drumfanfare Exempel
S Championship division PRE-LIMS Rijnmondband
S Championship division PRE-LIMS Jubal drum & bugle corps
S Championship division PRE-LIMS Drum- en Showband Adest Musica
S Championship division PRE-LIMS Show, marching and concertband Flora Band Rijnsburg
S Championship division PRE-LIMS Advendo Korpsen Sneek
S Championship division PRE-LIMS SG Fanfarenzug Potsdam e.V.
Zaterdag 30 Juli 2022 (10.45 – 19.15 uur)
M World division Show- & Marchingband AMIGO
M World division Tamboerkorps muziekvereniging Excelsior Losser
M World division Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk
M World division Drumband Hasselts Fanfare
M World division Mars & Showband Rheden
M World division Show en drumfanfare Oranje Ijsselmuiden
M Championship division Fanfarenzug Dresden
M Championship division Chr. Muziekvereniging Juliana Amersfoort
M Championship division Van Limburg Stirum Band
M Championship division 1st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
M Championship division 2st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
M Championship division 3st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
M Championship division 4st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
M Championship division 5st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
M Championship division 6st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
M Championship division 7st timeslot Participant in Championship Division Marching & Show
S Championship division FINALS Back-up timeslot Championship Division Show Finals
S Championship division FINALS Back-up timeslot Championship Division Show Finals
S World division Chr. Muziekvereniging Juliana Amersfoort
S World division Show en drumfanfare Oranje Ijsselmuiden
S World division Van Limburg Stirum Band
S World division Showband Takostu Stiens
S World division Nr 15 prelims Championship Division Show
S World division Nr 14 prelims Championship Division Show
S World division Nr 13 prelims Championship Division Show
Zondag 31 Juli 2022 (10.00 – 18.55 uur)
M World division Show- and Marchingband MVB (Maastrichtse Verkennersband)
M World division Show- en drumfanfare METRO Scheveningen
M World division Tamboerkorps St. Cecilia Zegge
M World division Koninklijke schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille
M World division Spielmannszug Heiden e.V.
S World division Spielmannszug Rödemis
S World division Orkiestra Grandioso Radom
S World division Musikcorps der freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden
MP Championship Division Orkiestra Grandioso Radom
S World division Show- and Marchingband MVB (Maastrichtse Verkennersband)
MP Championship Division Bicycle Showband Crescendo
MP Championship Division Fanfarenzug Dresden
S Championship division FINALS #12 Prelims Championship Division
MP Championship Division Showband Takostu Stiens
S Championship division FINALS #11 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #10 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #9 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #8 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #7 Prelims Championship Division
M Championship division Jachthoorn en Trompetterkorps Edelweiss Heerlen
M Championship division Spielmannszug Rödemis
M Championship division Show- en Marchingband Euroband Rotterdam
M Championship division Klaroenkorps Amicitia Banholt
M Championship division Marsch- & Drillkontingent des Spielmannszug Oberlichtenau e.V.
S Championship division FINALS #6 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #5 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #4 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #3 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #2 Prelims Championship Division
S Championship division FINALS #1 Prelims Championship Division

red.: Advendo Sneek is ook ingeschreven voor de Marsparade Championship division maar omdat ze ook deelnemen aan de Championships show + prelims is onzeker wanneer ze hun marsparade zullen uitvoeren.

OVB van typfouten en programma wijzigingen.