Home Evenementen Wedstrijden WMC 2009 eindresultaten Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden

WMC 2009 eindresultaten Mars-, Marsparade- en Showwedstrijden

6
0

Marswedstrijd Wereld Divisie
1. Chr. Drum- en Showfanfare DVS – Katwijk 94.17
2. Show and Marchingband K & G Leiden – Leiden 93.32
3. Drum- en Showband Adest Musica – Sassenheim 93.22
4. Flora Band – Rijnsburg 92.76
5. Trommelgroep West-Nederland – Leiden 92.59
6. Chr. Muziek- en Showband Juliana – Amersfoort 92.47
7. Rijnmondband – Schiedam 92.31
8. Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. – Strausberg, Germany 90.89
9. Spielmannszug Rödemis – Husum, Germany 90.20
10. Tamboer- en Trompetterkorps Euroband – Rotterdam90.19
11. Show- en Drumfanfare M.E.T.R.O. Scheveningen – Den Haag 90.00
12. Showkorps Wilhelmina – Sleeuwijk 89.24
13. Van Limburg Stirum Band – Wezep 88.52
14. Spielmannszug Oberlichtenau e.V. – Oberlichtenau, Germany 88.21
15. Suranari Marching Band – Nakhonratchasima, Thailand 88.17
16. Show en Drumfanfare “Oranje” – IJsselmuiden 87.01
17. Drumband Muziekvereniging Excelsior – Losser 86.53
18. Drumfanfare Exempel – Empel 86.42
19. Drumfanfare Michael – Nijmegen 86.36
20. Showkorps Excelsior Delft – Delft 86.30
21. Drumband Hasselts Fanfare – Hasselt 86.07
22. Marchingband “St. Jeanne d’Arc” – Noordwijkerhout 86.06
23. Drumband van Fanfarekorps Excelsior – Woerden 85.88
24. Tamboerkorps St. Cecilia Zegge – Zegge 85.74
25. Montfort College & Regina Coeli Band – Chiangmai, Thailand 85.68
26. Slagwerkgroep Neerbosch-Oost – Nijmegen 85.66
27. Drumband OBK Bennekom – Bennekom 84.87
28. Maastrichtse Verkennersband – Maastricht 84.86
29. Vejen Garden – Vejen, Denmark 84.84
30. Koninklijke Schutterij Sint-Sebastiaan – Sint-Huibrechts-Lille, Belgium 84.67
31. Tambourkorps van Kon. Muz. Ver. St. Caecilia – Saasveld 84.38
32. Slagwerkgroep EMM – Heijen 83.86
33. Show- en Marchingband Da Capo Lisse – Lisse 83.41
34. Drumband van “Muziekvereniging Wilhelmina” – Numansdorp 83.32
35. Jachthoorn en Trompetterkorps Edelweiss Heerlen – Heerlen 82.88
36. Drumfanfare Showorkest de Deltaband – Vlissingen 82.73
37. Spielmannszug FTV “Stahl” Brandenburg – Brandenburg an der Havel, Germany 81.92
38. Marchingband ATM – Amsterdam 80.74
39. The Royal British Legion Band & Corps of Drums – Romford, England 80.61
40. Benjama Band – Chanthaburi, Thailand 76.86

Marswedstrijd Eerste Divisie
1. Drumband Harmonie St. Caecilia – Simpelveld 92.08
2. Drumband en Jachthoornkorps St. Sebastianus Laar – Laar-Weert 89.17
3. Asociación Banda de Música de Alcázar de San Juan – Alcázar de San Juan, Spain 85.83
4. Drum- en Showfanfare Mr. H.M. van der Zandt – Velp, gemeente Rheden 84.22 5. Wattanothai Payap School Band – Chiangmai, Thailand 83.33
6. Spielmannszug Hattstedt e.V. – Hattstedt, Germany 80.90
7. Calgary Stetson Show Band – Alberta, Canada 80.46
8. Showband Viebèrgo – Enschede 80.34
9. Hertfordshire Showband – Potters Bar, U.K. 80.01
10. Jugendmusikcorps Grossen-Linden – Linden, Germany 78.86
11. Showband Jubal – Dedemsvaart 78.80
12. March & Showband Rheden – Rheden 78.50
13. Marchingband Schouwen-Duiveland – Zierikzee 78.00
14. Drumfanfare en Majorettenkorps Irene/Lucia – Beek 77.96
15. Malletband Juliana – Doornspijk 77.13
16. Drumband K.D.F. Bavikhove – Bavikhove, Belgium 76.44
17. Drumband El Fuerte – Koksijde, Belgium 75.33

Marsparade Wereld Divisie
1. Drum- en Showfanfare Advendo Sneek – Sneek 92.63
2. Pasveerkorps Leeuwarden – Leeuwarden 91.88
3. Showband Takostu – Stiens, The Netherlands 90.19
4. Showband Antonius – Heerlen, The Netherlands 86.81
5. Showband Irene-Ede – Ede, The Netherlands 86.31
6. Bicycle Show Band Crescendo – Opende 85.38
7. Jachthoorn- en Trompetterkorps “Gemert” – Gemert 83.19
8. Sternse Slotlanders – Franeker 80.38
9. Calgary Stampede Showband – Calgary, Alberta, Canada 76.96

Marsparade Eerste Divisie
1. Drum- en Showfanfare Jong Advendo – Sneek 87.81
2. Drum- & Lyraselection “Warga” – Warga 83.84

Showwedstrijd Wereld Divisie Showband Class
1. Show and Marchingband K & G Leiden – Leiden 95.50
2. Pasveerkorps Leeuwarden – Leeuwarden 93.83
3. Chr. Drum- en Showfanfare DVS – Katwijk 93.00
4. Drum- en Showband Adest Musica – Sassenheim 91.70
5. Rijnmondband – Schiedam 89.98
6. Drum- en Showfanfare Advendo Sneek – Sneek 89.05
7. SG Fanfarenzug Potsdam e.V. – Potsdam, Germany 88.33
8. Van Limburg Stirum Band – Wezep 87.23
9. Flora Band – Rijnsburg 87.00
10. Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. – Strausberg, Germany 86.48
11. Showband Takostu – Stiens, The Netherlands 84.65
12. Tamboer- en Trompetterkorps Euroband – Rotterdam 83.65
13. Spielmannszug Oberlichtenau e.V. – Oberlichtenau, Germany 83.53
14. Bicycle Show Band Crescendo – Opende 82.03
15. Showband Antonius – Heerlen 81.79
16. Showband Irene-Ede – Ede 81.53
17. Vejen Garden – Vejen, Denmark 81.46
18. Roskilde Garden – Roskilde, Denmark 81.36
19. The Royal British Legion Band & Corps of Drums – Romford, England 81.08
20. Maastrichtse Verkennersband – Maastricht 80.79
21. Show- en Drumfanfare St. Joris – Hoogeloon 78.73
22. The American Originals – USA 77.55
23. Showband van de IJmuider Harmonie – IJmuiden 72.95

Showwedstrijd Eerste Divisie Showband Class
1. Showkorps Wilhelmina – Sleeuwijk 87.85
2. Drum- en Showfanfare Jong Advendo – Sneek 87.39
3. Jeugdkorps Pasveer – Leeuwarden 84.70
4. Showkorps O&V – Nuenen – Nuenen 83.88
5. Showband Noordenveld – Roden 83.08
6. Show Band RSF (Le Réveil Fulgentais) – Saint Fulgent, France 82.95
7. Clondalkin Youth Band – Dublin, Ireland 82.75
8. Show- en Marchingband Da Capo Lisse – Lisse 82.13
9. Delfines Marching Band – Veracruz, Mexico 80.76
10. Spielmannszug Hattstedt e.V. – Hattstedt, Germany 77.08
11. Mullingar Town Band – Mullingar, Ireland 74.70
12. Tallaght Festival Band – Dublin, Ireland 72.13

Showwedstrijd Wereld Divisie Corps Style Class
1. Suranari Marching Band – Nakhonratchasima, Thailand 1330.50
2. Surasakmontree School’s Brass Band – Bangkok, Thailand 1307.00
3. Calgary Stampede Showband – Calgary, Alberta, Canada 1295.50
4. Chonkanyanukoon Marching Band – Chonburi, Thailand 1295.00
5. Nishihara High School Marching Band – Okinawa, Japan 1285.00
6. Juliana Drum & Bugle Corps – Middelburg 1241.00
7. Jubal Drum & Bugle Corps – Dordrecht, The Netherlands 1217.50
8. Montfort College & Regina Coeli Band – Chiangmai, Thailand 1213.00
9. Fanfarra Municipal of Atibaia – Atibaia, Brasil 1197.00
10. Showband Marum – Marum, The Netherlands 1195.50
11. Calgary Stetson Show Band – Alberta, Canada 1195.50
12. Beatrix’ Drum and Bugle Corps – Hilversum, The Netherlands 1194.00
13. Millennium Drum & Bugle Corps – Verdello, Bergamo, Italy 1185.00
14. Red Deer Royals Marching Show Band – Alberta, Canada 1164.00
15. Amaseno Harmony Show Band – Amaseno, Italy 1101.50
16. Die Tambourijnen van die stadt Eyndhoven – Eindhoven 1068.00

Showwedstrijd Eerste Divisie Corps Style Class
1. North Frisian Percussion Corps – Dokkum 1212.00
2. Besana Marching Band – Besana Brianza, Italy 1202.50
3. Wattanothai Payap School Band – Chiangmai, Thailand 1200.00
4. Show & Marchingband “The Devils” – Witzenhausen, Germany 1139.00
5. Satriwatrakhang Band – Bangkok, Thailand 1130.50
6. Benjama Band – Chanthaburi, Thailand 1094.50
7. Showkorps “D.I.N.D.U.A.-Oldekerk” – Oldekerk 1078.00

Delen
CorV - redactie KM
Cor Vosseberg, oprichter en voorzitter van Stichting Korpsmuziek Nederland. Bestuurslid bij Stichting Proud Event Leeuwarden. Vrijwilliger bij JeugdFestival Stiens, TakeOne, OMF werkgroep LF2018 (culturele hoofdstad Leeuwarden/Fryslan).