Weekendindeling en deelnemersveld WMC bekend; Thaise bands worden nog toegevoegd

Het WMC heeft het deelnemersveld en de weekendindeling voor de show-, mars- en marsparadewedstrijden gepubliceerd. De Thaise korpsen ontbreken nog op die lijst. Volgens artistiek directeur Harrie Reumkens wordt hun deelname echter pas in februari bekend gemaakt in verband met de rouwperiode voor de overleden Koning Bhumibol.

Volgens Reumkens mogen de ambtenaren in Thailand tot februari niet werken. "We hebben inmiddels wel al één Thaise deelnemer in het veld staan, maar die komen op eigen (financiele) kracht. De andere deelnemers komen hier met subsidie heen, maar we moeten nog wachten op de formele toezegging. Het gaat zeker om drie Thaise deelnemers, die in februari nog aan het deelnemersveld worden toegevoegd. Dat geldt ook nog voor een Braziliaanse band. De extra deelnemers worden dan aan het einde van de wedstrijddagen geplaatst."

Op dit moment ontbreekt nog de volledige top-3 van het vorige WMC. Toen eindigde Surasakmontree, Sura Nari en Patthaya als 1, 2 en 3. Of het die drie korpsen zijn, die nog worden toegevoegd, is nog niet bekend. 

Uit het schema blijkt wel dat het Japanse Nishihara, de Calgary Stampede Band uit Canada en het Blue Devils International Corps meedoen in competitie. Opvallend is ook het grote aantal Indonesische deelnemers en de inschrijving van een Colombiaans korps. 

Verder zijn er in het programma niet veel grote verrassingen, afgezien van het feit dat vooralsnog niet K&G maar Adest Musica de laatste wedstrijddag afsluit. 

Het juryteam en de manuals zijn nog niet bekend. 

Zondag 9 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars, Marsparade & Show
11:00 Mars First Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt - DE
11:11 Mars First Drumfanfare Michaël Nijmegen - NL
11:22 Show First Excelsior Renkum Renkum - NL
11:42 Show First North Frisian Percussion Corps Dokkum - NL
12:02 Mars World Fanfarenzug Dresden Dresden - DE
12:13 Mars World Drumfanfare Laurentius Voorschoten - NL
12:24 Mars World Fanfaren- und Spielsmannszug Altenstadt e.V. Altenstadt - DE
Pauze
12:50 Mars World Drumband van Muziekvereniging Wilhelmina Numansdorp - NL
13:01 Mars World Strømsgodset Musikkorps Drammen - NO
13:12 Mars World Drumband Muziekvereniging OBK Bennekom Bennekom - NL
13:23 Show First Spielmannszug Hattstedt e.V. Hattstedt - DE
13:43 Mars World Slagwerkgroep Muziekvereniging "St. Jeanne d'Arc" Noordwijkerhout - NL
13:54 Mars World Da Capo Lisse Lisse - NL
14:05 Mars World Tamboer en Trompetterkorps Euroband Rotterdam - NL
Pauze
14:31 Show World Drumfanfare Laurentius Voorschoten - NL
14:51 Show World Fanfarenzug Dresden Dresden - DE
(Afgezegd: Show World Blue Devils Concord - US)

Zaterdag 15 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars-, Marsparade- & Showwedstrijden
11:00 Mars First Show and Marchingband JUBAL Vechtdal Dedemsvaart - NL
11:11 Mars First El Fuerte Koksijde - BE
11:22 Mars First Christelijk Fanfarekorps Irene Hasselt - BE
11:33 Show First Showband ViJoS Bussum - NL
11:53 Show First The Jinfan Marching Band of Beijing Affiliated Elementary School of Chaoyang Normal School Beijing - CN
12:13 Mars First Agrupació Musical de Beneixida Beneixida - ES
12:24 Marsparade First ChongQing Policeman Band ChongQing - CN
Pauze
12:55 Mars World Van Limburg Stirum Band Wezep - NL
13:06 Mars World Christelijke Muziek- en Showband Juliana Amersfoort - NL
13:17 Mars World Drumfanfare ORANJE Minnertsga - NL
13:28 Mars World Marching Band Gita Bahana Nusantara Jakarta - ID
13:39 Show First Jong Kamper Trompetter Korps Kampen - NL
13:59 Marsparade World Showband Sternse Slotlanders Franeker - NL
14:15 Show World Juliana Drum & Bugle Corps Middelburg - NL
Pauze
14:50 Mars World Percussiegroep Ridderster Ridderkerk - NL
15:01 Mars World Muziekvereniging Harmonie Slikkerveer Ridderkerk - NL
15:12 Mars World Drum Corps Indonesia Jakarta - ID
15:23 Mars World Tamboerkorps St. Cecilia Zegge Zegge - NL
15:43 Show World Van Limburg Stirum Band Wezep - NL
15:54 Show World Christelijke Muziek- en Showband Juliana Amersfoort - NL

Zondag 16 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars-, Marsparade- & Showwedstrijden
11:00 Mars First Drumband Harmonie St. Gertrudis Wijlre - NL
11:11 Mars World Show- & Marchingband MVB Maastricht - NL
11:22 Mars World Spielmannszug Rödemis Husum - DE
11:33 Show First Showband RSF Saint Fulgent - FR
11:53 Show First Showband Noordenveld Roden - NL
12:13 Show First ChongQing Policman Band ChongQing - CN
Pauze
12:48 Mars World Showkorps Wilhelmina Sleeuwijk - NL
12:59 Mars World Trommelgroep West-Nederland Leiden - NL
13:10 Show First Showkorps O&V Nuenen Nuenen - NL
13:30 Show World Drum Corps Indonesia Jakarta - ID
13:50 Mars World Drumband van de Kon. Schutterij Sint-Sebastiaan Sint-Huibrechts-Lille - BE
Pauze
14:16 Mars World Drumband Muziekvereniging Concordia Overdinkel Overdinkel - NL
14:27 Mars World RK Muziekvereniging St. Cecilia Voorhout Voorhout - NL
14:38 Show World Showband Sternse Slotlanders Franeker - NL
14:58 Show World Spielmannszug Rödemis Husum - DE
15:18 Show World Show- & Marchingband MVB Maastricht - NL
15:38 Show World Marching Band Gita Bahana Nusantara Jakarta - ID

Zaterdag 22 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars-, Marsparade- & Showwedstrijden
11:00 Show First Orkiestra Grandioso Radom Radom - PL
11:20 Show First Clondalkin Youth Band Dublin - IE
11:40 Mars World Show en Drumfanfare "Oranje" Ijsselmuiden - NL
11:51 Mars World Showkorps Excelsior Delft Delft - NL
12:02 Mars World Fanfarenzug Neustrelitz Neutstrelitz - DE
12:13 Marsparade World Bicycle Showband Crescendo Opende - NL
12:29 Show World Chien Kuo High School Marching Band Taipei City - TW
Pauze
13:04 Mars World Drumband Hasselts Fanfare Hasselt - BE
13:15 Mars World Koninklijke Muziekvereniging St. Caecilia Saasveld Saasveld - NL
13:26 Show World Showband IRENE Ede - NL
13:46 Show World Kamper Trompetter Korps Kampen - NL
14:06 Mars World Drumband van de Koninklijke Fanfare Sint Cecilia Kanne vzw Kanne - BE
14:17 Mars World Nishihara High School Marching Band Nishihara - JP
Pauze
14:43 Mars World Drum Corps Halu Oleo University Kendari - ID
14:54 Marsparade World Orkiestra Grandioso Radom Radom - PL
15:10 Show World Show en Drumfanfare "Oranje" Ijsselmuiden - NL
15:30 Show World Bicycle Showband Crescendo Opende - NL

Zondag 23 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars-, Marsparade- & Showwedstrijden
11:00 Mars First Jachthoorn en Trompetterkorps Sint Willibrordus Meijel - NL
11:11 Mars World Drumfanfare Exempel Empel - NL
11:22 Marsparade First Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek - NL
11:38 Show First Showkorps "D.I.N.D.U.A. - Oldekerk" Oldekerk - NL
11:58 Show First Show- en Marchingband Jubal Zwolle Zwolle - NL
12:18 Marsparade World Showband Corio Heerlen - NL
Pauze
12:49 Mars World March & Showband Rheden Rheden - NL
13:00 Mars World Jachthoorn & Trompetterkorps Edelweiss Heerlen - NL
13:11 Marsparade World Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg - DE
13:27 Show World Red Deer Royals Marching Show Band Red Deer - CA
13:47 Show World Drum Corps Halu Oleo University Kendari - ID
14:07 Show World Fanfarenzug Neustrelitz Neutstrelitz - DE
14:28 Show First Drum- en Showfanfare Jong Advendo Sneek - NL
Pauze
15:02 Mars World Benjama Band Muang Chanthaburi - TH
15:13 Show World Drumfanfare Exempel Empel - NL
15:33 Show World Nishihara High School Marching Band Nishihara - JP

Zaterdag 29 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars-, Marsparade- & Showwedstrijden
11:00 Mars First Christelijke Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk - Junioren Katwijk - NL
11:11 Mars First Drumband Koninklijke Harmonie van Gronsveld Gronsveld - NL
11:22 Marsparade First La Banda Musical Femenina de Marcha Colegio Clemencia de Caycedo Bogota - CO
11:38 Mars World Rijnmondband Schiedam - NL
11:49 Mars World Show Marching and Concertband Flora Band Rijnsburg - NL
12:00 Marsparade World Pasveerkorps Leeuwarden - NL
12:16 Show First Jachthoornkorps Showband Urk Urk - NL
12:36 Mars World Christelijke Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk Katwijk - NL
12:47 Mars First Chr. Showkorps De Bazuin - Leerdam Leerdam - NL
12:58 Mars First Unión Musical de Sarrión Sarrión - ES
Pauze
13:28 Mars World AMIGO Leiden - NL
13:39 Mars World Tamboerkorps Muziekvereniging Excelsior Losser Losser - NL
13:50 Mars World Drumfanfare en Showorkest Deltaband Vlissingen - NL
14:01 Show World Showband Takostu Stiens - NL
14:21 Show World Drum- en Showfanfare Advendo Sneek - NL
14:41 Show World Jubal Drum & Bugle Corps Dordrecht - NL
Pauze
15:16 Show World Rijnmondband Schiedam - NL
15:36 Show World Show Marching and Concertband Flora Band Rijnsburg - NL
15:56 Show World Christelijke Muziekvereniging Door Vriendschap Sterk Katwijk - NL

Zondag 30 juli - Parkstad Limburg Stadion - Mars-, Marsparade- & Showwedstrijden
11:00 Mars World Spielmannszug Oberlichtenau e.V. Pulsnitz - DE
11:11 Mars World Musikcorps der Freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden Linden - DE
11:22 Mars World SG Fanfarenzug Potsdam e.V. Potsdam - DE
11:33 Show First La Banda Musical Femenina de Marcha Colegio Clemencia de Caycedo Bogota - CO
11:53 Marsparade World Showband Takostu Stiens - NL
12:09 Show World Showband Marum Marum - NL
12:29 Mars World Show- and Marchingband Kunst en Genoegen Leiden - NL
12:40 Mars World Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim - NL
Pauze
13:06 Marsparade World Drum- en Showfanfare Advendo Sneek - NL
13:22 Show World Fanfarenzug des KSC Strausberg e.V. Strausberg - DE
13:42 Mars World Show- en Drumfanfare M.E.T.R.O. Scheveningen Scheveningen - NL
19:53 Mars World Klaroenkorps Amicitia Banholt Banholt - NL
14:04 Show World Pasveerkorps Leeuwarden - NL
14:24 Show World Musikcorps der Freiwilligen Feuerwehr Grossen-Linden Linden - DE
14:44 Show World Spielmannszug Oberlichtenau e.V. Pulsnitz - DE
Pauze
15:19 Show World Calgary Stampede Showband Calgary - CA
15:39 Show World SG Fanfarenzug Potsdam e.V. Potsdam - DE
15:59 Show World Show- and Marchingband Kunst en Genoegen Leiden - NL
16:19 Show World Drum- en Showband Adest Musica Sassenheim - NL